MARLİN HAKKINDA

Marlin Yatçılık, 16 Ocak 2006 yılında kurulmuş olup, Marmaris Merkez Ofis (mağaza), Taşhan Sanayi Sitesi Teknik Servis Atölye, Netsel Marina Teknik Servis Atölye, Yat Marine (Yalancı Boğaz ) Teknik Servis Atölyesi ve Ofis olmak üzere toplamda 1 Mağaza, 3 teknik servis atölyesi ve tam donanımlı mobil teknik servis araçlarıyla profesyonel hizmet anlayışı içerisinde ağırlıklı olarak müşterilerine Ege ve Akdeniz bölgesinde, gerek olduğunda Türkiye’nin diğer bölgelerinde ve yurt dışında hizmet vermektedir.

Marlin Yatçılık bireysel müşterilerinin yanı sıra tersaneler, tekne ithalatçıları, bakım servis firmaları, kurumsal şirketleri de müşteri portföyüne eklemeyi başarmıştır.

Marlin Yatçılık, gelişmekte olan denizcilik sektöründe, Yanmar Marin Motorları, Kohler Marin Jeneratörleri ve Harken ekipmanları Ege ve Akdeniz ana bayiliği görevine 1 Ocak 2009 yılından bu güne, Yanmar Marine Türkiye Distribütörü Denpar Makine tarafından yetkilendirilmiştir.

 

TeamBünyesinde YANMAR, KOHLER, MTU, HARKEN, SIDE POWER, ABT TRAC, SEA RECOVERY, OPACMARE, BESENZONI ve IDROMAR gibi değerli markaların teknik servis ve yedek parça hizmetlerini, yetkili servis olarak kararlılıkla yürütmektedir.

10 sene önce kurulan firmanın marin sektöründe ve müşterileri arasındaki çok olumlu olan bilinirliği ve yüksek hizmet kalitesi, müşteri odaklı çalışması, servislerinin garantili olması, sürekli kendini yenileyen ve eğitimlerini aksatmayan güler yüzlü personeli, iş disiplini ve takım çalışması sayesinde mümkün olmaktadır.