Hakkımızda

16 Ocak 2006 yılında kurulan Marlin Yatçılık, profesyonel bir yaklaşımla, başta Ege ve Akdeniz olmak üzere yurt içi ve ihtiyaç duyulması halinde yurt dışında da Marmaris Merkez Ofis (Mağaza), Taşhan Sanayi Bölgesi Teknik Servis Atölyesi, Netsel Marina Teknik Servis Atölyesi, Yacht Marine (Yalancı Boğaz) Teknik Servis Atölyesi ve Ofisi, toplam 1 mağaza, 3 teknik servis atölyesi ve tam donanımlı teknik servis araçlarıyla hizmet vermektedir.

 

Marlin Yachting, bireysel müşterilerinin yanı sıra tersaneleri, tekne ithalatçılarını, bakım firmalarını ve kurumsal firmaları da müşteri portföyüne eklemeyi başarmıştır.

 

Gelişen denizcilik sektöründe Marlin Yachting, 1 Ocak 2009 tarihinden itibaren Yanmar Marine Türkiye Distribütörü Denpar Makina tarafından, Yanmar Deniz Motorları, Kohler Deniz Jeneratörleri ve Harken Ekipmanlarının ana bayisi olarak yetkilendirilmiştir.

 

Marlin Yachting, YANMAR, KOHLER, MTU, HARKEN, SIDE POWER, ABT TRAC, SEA RECOVERY, OPACMARE, BESENZONI ve IDROMAR gibi değerli markaların teknik ve yedek parça hizmetlerini büyük bir kararlılıkla yürütmektedir.

 

2006 yılında kurulan Marlin Yachting, yüksek hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi, garantili hizmetleri, kendini sürekli yenileyen ve eğitimini aksatmayan güler yüzlü personeli ve disiplinli ekip çalışması sayesinde sektörde olumlu bir itibara sahiptir.